IV Czwórkowe Dyktando pod hasłem

„Dyktando czwarte pisania warte"

W zeszłym tygodniu w środę 31 maja odbyła się czwarta już edycja Czwórkowego Dyktanda. O godzinie 12.30 pisali je uczniowie, zaś po południu o godz.17.00 wyzwania podjęli się rodzice. W tym roku dyktando zatytułowane było „Wakacyjne wojaże" i nawiązywało do zbliżających się wakacji. Zarówno uczniowie, jak i rodzicie dzielnie poradzili sobie z jego naszpikowaną trudnościami ortograficznymi treścią. Najlepszych poznamy już wkrótce – wyniki zostaną ogłoszone podczas Festynu „Popołudnie z Czwórką", który odbędzie się 10 czerwca.

Dyktando przygotowały i przeprowadziły p. Beata Wawrzeńczyk oraz p. Aneta Czapska

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R