TYDZIEŃ PROJEKTÓW

W dniach 05-09 czerwca  2017 r. uczniowie klas III  w ramach Tygodnia projektów realizowali zajęcia "W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH".

Cele projektu było pogłębianie zainteresowań problematyką prozdrowotną oraz kształtowanie nawyków zdrowego stylu życia.

Zajęcia obejmowały:

- oglądanie filmu edukacyjnego „ Żyj smacznie i zdrowo -  10 zasad dobrego odżywiania" przygotowanego przez bibliotekarkę Elżbietę Rusiecką

- zajęcia plastyczne, wykonanie prac „"W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH", zorganizowanie wystawy

- między klasowy mecz piłki nożnej na Orliku (chłopcy) – sędzia - Marcin Rabanda, aerobik (dziewczynki) - prowadząca -Małgorzata Uroda - dietetyk.

Podsumowaniem naszego projektu było wspólne, zdrowe śniadanie na stołówce szkolnej, podczas którego pani Grażyną Mazur,- nasza szkolna pielęgniarka  opowiadała nam „Jak zdrowe odżywianie wpływa na zdrowie".

Wychowawcy klas III

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)
   E.R