KLASA I D NA ZAJĘCIACH W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W dniu 16 października 2017 r.  klasa I d wraz z wychowawczynią p. Aneta Gac uczestniczyła w zajęciach  w bibliotece szkolnej. Dzieci poznały zasady wypożyczania i poszanowania książek. Odczytały prośby książki.  W ramach programu "Cała szkoła czyta dzieciom" bibliotekarka przeczytała pierwszakom opowiadanie z książki Marii Kownackiej pt. „Plastusiowy pamiętnik". Po wysłuchaniu tekstu uczniowie odpowiadali na zadawane pytania dotyczące treści i lepili z plasteliny postać Plastusia. Obejrzeli również fragmenty filmów „Plastusiowy pamiętnik i mieli możliwość zobaczenia jak wyglądała dawniej szkoła, ławki, wyposażenie tornistra, piórnika.

Po spotkaniu wypożyczali książki.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII  E.R