„Cała szkoła czyta dzieciom"

(szerokość: 200 / wysokość: 150)W dniu 20 października 2016 roku w ramach programu „Cała szkoła czyta dzieciom" bibliotekarka zaprosiła p. Grażynę Mazur – pielęgniarkę szkolną, aby przeczytała wszystkim klasom drugim wybrane opowiadania z książki Grzegorza Kasdepke pt. „Bon czy ton: savoir – vivre".  Uczniowie zostali zapoznani przez prowadzącą z życiorysem G. Kasdepke, a także z jego twórczością. Pani Grażyna w zabawny sposób pokazała uczniom jak należy zachowywać się podczas kichania, czy kaszlu, co zrobić z zużytą chusteczką do nosa, gumą do żucia.  Przy pomocy pani pielęgniarki wszyscy ćwiczyli bezpieczne zachowania.  Na zakończenie wybrana uczennica rozdawała cukierki – prezent od gościa, a dzieciom przypomniano, że za poczęstunek należy podziękować. Nasz gość otrzymał gromkie brawa od uczestników spotkania.

Po  zajęciach dzieci wypożyczały książki.

E.R

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII E.R