Akcja integracja, czyli wycieczka do Görlitz !

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Wzorowe zachowanie, ciężka praca i nauka naprawdę popłaca! Przekonali się o tym nasi prymusi, którzy zostali nagrodzeni za swój trud i wysiłek wycieczką do Görlitz. Ponadto po raz kolejny potwierdziła się fundamentalna zasada- razem możemy więcej! Dzięki współpracy Dyrekcji naszej szkoły z Dyrekcją Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Chojnowie zorganizowany został wyjazd integracyjny.

Nasi uczniowie wraz z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie odbyli wspaniałą podróż tuż za granicę naszego państwa. Tierpark- czyli ZOO w Görlitz, poza budzącymi podziw zwierzętami, obfitowało w niebywałą ilość atrakcji dla dzieci- memory, zagadki, place zabaw, „pajęczaki", labirynt, wioska tybetańska i wiele, wiele innych. Równie miło wycieczkowicze spędzili czas w Zgorzelcu, podczas odwiedzin u członków Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Życzliwych, gdzie powitała nas pani prezes fundacji społecznej Łużyce- Katarzyna Olech. Spotkanie sprzyjało nawiązywaniu nowych relacji oraz przede wszystkim integracji.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)Nasi uczniowie swoimi uśmiechami zarażali całe grono zasiadające przy wspólnym stole. Ponadto chcąc dostarczyć jeszcze więcej radości uczestnikom spotkania, obdarowali ich medalami- super szefa grupy, super gentelmana, super gawędziarza… oraz małym upominkiem w formie rozmówek polsko- niemieckich. Zadowolenie na twarzach docenionych było widokiem bezcennym! Akcję integrację możemy uznać za udaną w 100%! Dziękujemy Pani Elżbiecie Witkowskiej - Dyrektorowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chojnowie za zaproszenie.

(szerokość: 360 / wysokość: 480) (szerokość: 360 / wysokość: 480)
  (szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)
    E.R