„CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA"

(szerokość: 375 / wysokość: 500)W ubiegłym tygodniu klasę Id  odwiedziła Pani Ewelina Podhajna- mama Jagódki, która  czytała fragment  książki „ Złota Księga Bajek – Kubuś i Przyjaciele".

Podczas wizyty nasza sala zamieniła  się w Stumilowy Las, w którym nasi bohaterowie: Kubuś Puchatek, Tygrysek, Prosiaczek i wielu innych przyjaciół przeżywało niezapomniane przygody. Podczas zajęć dzieci z dużym zainteresowaniem wsłuchiwały się w czytaną historię.

Spotkanie z książką upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Na koniec nasz gość rozdał dzieciom piękne, własnoręcznie zrobione zakładki do książek oraz  kolorowanki.

Uczniowie Id z niecierpliwością czekają na kolejną wizytę rozczytanego rodzica.

Wychowawca klasy:

Aneta Gac

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

E.R