Niezawodny chór „Allegro"!

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Koniec tygodnia równał się z intensywną pracą naszej wieloletniej szkolnej chluby- chóru Allegro. Pod batutą p. Zenona Chmielewskiego chór uświetnił dwie ważne uroczystości- czwartkowe spotkanie górników ZG Lubin z mamami oraz piątkowe posiedzenie Związku Nauczycielstwa Polskiego w MBP w Chojnowie.

Górnicy będąc pod wrażeniem wykonania szerokiego repertuaru przez chór- refleksyjnych pieśni dla mam, specjalnych pieśni górniczych, patriotycznych, ale także wesołych i wszystkim znanych- wołali „bis, bis"! Podobnie następnego dnia, członkowie ZNP nie dali tak szybko opuścić sali młodym wykonawcom. Takie gesty świadczą tylko o jednym- chór „Allegro" spisuje się na szóstkę z plusem!

Za wspaniałe występy, nagrodzone gromkimi brawami nasi uczniowie obdarowani zostali słodkościami i miłymi upominkami. Ponadto nasi miedziowi przyjaciele w ramach podziękowania zapewnili jeszcze jedną atrakcję! (szerokość: 375 / wysokość: 281) Chórzyści wraz z opiekunami mieli niecodzienną okazję zwiedzenia kopalni- co prawda jej części naziemnej, nie podziemnej, ale robiącej równie duże wrażenie. Uczniowie z zainteresowaniem przysłuchiwali się opowiadanym przez górników treściom na temat ich pracy oraz oglądali ich codzienną, zawodową rzeczywistość.

Przed nami okres świąteczny, a wiąże się z tym tylko jedno słuszne spostrzeżenie- „tournee" chóru „Allegro" dopiero się rozpoczyna!

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

Na posiedzeniu Związku Nauczycielstwa Polskiego w MBP w Chojnowie.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii   E.R