Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Multitest 2017.

Udany start  chemików

W październiku, w naszej szkole, odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Multitest 2017. Grupa młodych chemików z klas VII podjęła wyzwanie i  zmierzyła się z testem konkursowym. W szkole I miejsce zajął Mateusz Kłusek z klasy VIIb, II miejsce przypadło Adrianie Urbańskiej z klasy VII b, III miejsce  Julii Wiśniewskiej z klasy VII c, miejsce IV, z taką samą ilością punktów, zajęli Wiktor Cieśla z klasy VII c i Jakub Jadach z klasy VII b.

W klasyfikacji ogólnopolskiej, na 346 startujących, nasi chemicy uplasowali się w trzeciej dziesiątce. To bardzo udany start, tym bardziej, że to dopiero początki zgłębiania tajemnic chemii.

Szkolny Organizator Konkursu

Małgorzata Potaczała

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PIONIER 2017:  j.polski - 11.12, matematyka - 12.12, j.angielski i niemiecki - 13.12, historia i przyroda - 14.12

OBIADY - NUMER KONTA: 91 1020 3017 0000 2302 0381 0892 ZA Grudzień - 64 zł