MIKOŁAJKI W KLASIE I B

Najpierw były, prowadzone przez CHOINKĘ I ELFA, harce, tańce i konkursy przy muzyce.  Uczniowie klasy I b bawili się wraz innymi pierwszakami wyśmienicie.  Później dzieci usłyszały zapewnienie MIKOŁAJA, że paczki czekają na nie w klasie  już od samego rana. Ale kiedy wróciły do klasy, paczek nie było, zaczęły się normalne lekcje. Niepokój, rozczarowanie i … są, nareszcie są! MIKOŁAJ mówił prawdę! Ogromna radość i ciekawość, jaką zawartość kryją kolorowe worki. Wspaniałe słodkości,raj dla podniebienia! Warto było czekać. Pierwszaki serdecznie dziękują MIKOŁAJOWI i wszystkim, którzy mu pomagali.

G. Kośnik

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII     E.R