Wybieramy „Czwórkową Super Klasę"

W bieżącym roku szkolnym klasy IV – VII rywalizować będą o tytuł „Czwórkowej Super Klasy". W rywalizacji tej znaczące okażą się nie tylko wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach, ale także frekwencja, czytelnictwo i zaangażowanie klasy w życie szkoły, aktywność społeczna. W rywalizacji tej uczniów będą mogli wspierać także rodzice, gdyż ich frekwencja podczas zebrań oraz konsultacji również zostanie wzięta pod uwagę. Pierwszego podsumowania dokonamy pod koniec semestru, zaś ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi na koniec roku szkolnego. Nad przebiegiem rywalizacji czuwać będzie Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień z liderem panią Anetą Czapską. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem!