Dzień Chłopaka w klasie 5a

Dzień Chłopaka – święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej, również uczcili uczniowie klasy 5a. W czwartek na godzinie wychowawczej dziewczęta złożyły chłopcom z klasy życzenia oraz wręczyły słodki upominek. Ale największą atrakcją był salon wizażu przygotowany przez Emilię i Paulinę oraz Kingę, a także szereg konkursów , m.in. związanych z odpowiednim przebraniem się, chodzeniem na szpilkach, wyzwaniami ukrytymi w balonach itp. Podziękowania należą się również Anastazji, która dostarczyła dużą część garderoby :)

Chłopcom bardzo podobał się tak zorganizowany Dzień Chłopaka. Chłopcy jednogłośnie też stwierdzili, że kobiety nie mają łatwego życia i że już wiedzą, dlaczego ich siostry lub mamy wstają tak wcześnie rano, żeby wyszykować się do szkoły czy pracy i dlaczego łazienka od rana w domu jest ciągle zajęta :)

więcej zdjęć w galerii