Daj złociaka na zwierzaka


       Tradycyjnie 4 października, czyli w Światowym Dniu Zwierząt rozpoczęła się nasza akcja i trwała 3 dni.

      Rodzice zaopatrzyli nasze stoisko w ciasta, galaretki i popcorn. Mamy dzielnie dyżurowały przez cały czas trwania akcji. Dzieci przyniosły swoje zabawki, aby loteria fantowa mogła działać. Wszystko po to, by pomóc zwierzakom z Fundacji „Stacyjka Maltusia", która przygarnia, leczy, szuka domu dla bezdomnych i porzuconych zwierząt. W tym roku padł kolejny rekord finansowy naszej akcji, zebraliśmy 2681 zł. Nie poprzestajemy na tym. Ogłaszamy zbiórkę karmy dla kotów i psów (głównie w puszkach oraz makaron, kaszę, ryż), a także koców, legowisk, misek.

         Dzieci chcą pomagać, mówią, że czują się ważne i potrzebne, kiedy mogą zrobić coś dobrego dla innych.  Takie przedsięwzięcia dostarczają mnóstwo pozytywnej energii i bardzo integrują. Działajmy nadal.

         Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję, jak również całej społeczności szkolnej, która i tym razem nie zawiodła.

          Barbara Słotwińska wraz z klasą V b oraz dziewczynkami z klasy VI i VII a


(szerokość: 536 / wysokość: 960)


(szerokość: 536 / wysokość: 960)


(szerokość: 750 / wysokość: 562)


(szerokość: 750 / wysokość: 562)więcej zdjęć w galerii

 

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie