WyglÄ…da dobrze

Stypendia wójta gminy Chojnów

29 wrzeÅ›nia 2017 odbyÅ‚a siÄ™ I gala wrÄ™czenia stypendiów wójta gminy Chojnów. Nasi uczniowie również zostali jego laureatami. O stypendium mogli ubiegać siÄ™ uczniowie, którzy na koniec roku szkolnego uzyskali Å›redniÄ… ocen co najmniej 5,0 oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie. SzansÄ™ na stypendium mieli również ci, którzy zdobyli laury w konkursach o zasiÄ™gu co najmniej wojewódzkim.  Warunkiem jest również zamieszkanie na terenie gminy Chojnów.

Nagrodzeni za wyniki w nauce i osiÄ…gniÄ™cia za rok szkolny 2016/2017 uczniowie „Czwórki":

·         Eliza Laskowska, kl. VI a

·         Karolina DemiaÅ„czuk, kl. VI b