(szerokość: 750 / wysokość: 421)       W dniach 07.11.2017 i 09.11.2017r. w Chojnowie odbyły się Powiatowe Eliminacje Turnieju o Puchar Tymbarka,, Z podwórka na stadion.

Zawody odbywały się na salach SP-4 i Powiatowego Zespołu Szkół . (szerokość: 750 / wysokość: 421)

Zawody odbywały się w kategoriach U-10,  U 12 dziewcząt i chłopców ,razem 15 zespołów (startowało około 120 młodych piłkarzy i piłkarek).

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny ,jedna u 10 ,oraz dwie  U-12.

Drużyna z naszej szkoły w kategorii U-10 zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego który odbędzie się wiosną 2018 roku. Drużyny   z kategorii U-12 zajęły  w swoich grupach drugie miejsca (zabrakło trochę szczęścia sportowego  do awansu).

Koordynatorem(szerokość: 750 / wysokość: 421) turnieju z ramienia PZPN był p.Stal , któremu dziękujemy za organizację turnieju.

Opiekunami zespołów z naszej szkoły byli nauczyciele  Ryszard Kopacki(U10- klasy III,  i U12-klasy V),oraz Chrystian Serkies( U12- klay IV). Drużyna pana Serkiesa kolejną szansę startu w turnieju będzie miała w przyszłym roku.

więcej zdjęć w galerii