KONKURS PLASTYCZNY

Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień ogłasza konkurs plastyczny na zaprojektowanie odznaki „Korczakowca Juniora" – odznaczenia, które od tego roku będzie przyznawane w klasach I – III. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu poniżej i zachęcamy do wzięcia w nim udziału! Zapraszamy też do zapoznania się z regulaminem współzawodnictwa o tytuł „Korczakowca Juniora" w zakładce „Wspieranie uzdolnień".

Regulamin konkursu plastycznego na zaprojektowanie odznaki

dla „Korczakowca Juniora"

Cele:

·        Rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej uczniów;

·        Wspieranie zainteresowań i promowanie talentów plastycznych wśród dzieci;

·        Szerzenie idei wzorowej postawy uczniowskiej.

Założenia:

1.      Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I – III

2.      Konkurs trwa do dnia 23 marca 2018 r.

3.      Prace muszą wykonane własnoręcznie dowolną techniką na kartce formatu A 4 i zawierać projekt odznaki dla zdobywcy tytułu „Korczakowiec Junior", nawiązujący do idei regulaminu przyznawania tego odznaczenia. Prace  - projekty odznak powinny nawiązywać w swojej kolorystyce do kolorów sztandaru i loga szkoły – niebieskiego, czerwonego, żółtego i białego.

4.       Gotowe prace od uczniów zbierają wychowawcy, a następnie przekazują je liderowi Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień, nie przekraczając wyznaczonego terminu.

5.      Prace powinny być podpisane na odwrocie (imię, nazwisko, klasa).

6.      Rozstrzygnięcie I etapu konkursu odbędzie się 28 marca 2018 r. Komisja w składzie:  Dyrektor szkoły, członkowie Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień, przedstawiciel Rady Rodziców  oraz uczeń przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego wybierze 3 najciekawsze prace, które zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły i w drodze internetowego głosowania społeczność uczniowska wyłoni zwycięski projekt. Głosowanie potrwa do 14 kwietnia 2018 r. Po tym terminie wyniki zostaną ogłoszone i opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz podane do wiadomości uczniów przez szkolny radiowęzeł.

7.      Zwycięski projekt otrzyma nagrodę oraz posłuży jako model odznaki dla „Korczakowca Juniora", zostaną również wyłonieni i nagrodzeni zdobywcy II i III miejsca.

8.      Prace biorące udział w konkursie zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w holu szkoły.

Organizator konkursu – Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień