Druga wizyta przedszkolaków

w Szkole Podstawowej nr 4

im. Janusza Korczaka w Chojnowie

(szerokość: 190 / wysokość: 337)  Dzisiaj świetlicę szkolną w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie odwiedziły przedszkolaki z najstarszych grup Punktu Przedszkolnego Klubu Malucha "Skrzat" oraz Przedszkola "Ochronka" Sióstr Służebniczek w Chojnowie . Na wstępie wicedyrektor szkoły pani Anna Denisiak przywitała naszych milusińskich gości. Potem nasz „Korczuś" wraz z panią Bożeną  Szarek rozdali dzieciom pamiątkowe chorągiewki z logiem naszej szkoły. Świetliczaki z klas pierwszych pod kierunkiem pani Aleksandry Korby wystąpili z inscenizacją pt."Bajkowe przestrogi". Pod koniec przedstawienia przedszkolaki obejrzały krótką prezentację dotyczącą bezpieczeństwa. Po przestawieniu  przedszkolaki tradycyjnie zwiedziły naszą szkołę. Obejrzały m.in.: basen szkolny z trybuny, salę przyrodniczą ,pracownię języka angielskiego, bibliotekę , klasę teatralną,, gabinet pani pielęgniarki.

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
  E.R