IV EDYCJA KONKURSU  ŚWIETLICOWEGO „MAM  TALENT"

5 marca odbyła się kolejna edycja Świetlicowego  KonkursuMAM TALENT".

Cele, jakie przyświecały nam podczas konkursu to:

·         rozwijanie kreatywności wśród świetliczaków

·         popularyzacja ich pasji i zainteresowań;

·         motywowanie i budzenie wiary w swoje możliwości;

·         podniesienie wśród świetliczaków  poczucia własnej wartości;

Jak co roku uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, taneczne i aktorskie. Do udziału w popisach zgłosili  się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją. Pomysłowość naszych świetliczków  przeszła najśmielsze oczekiwania. Czegóż to nie można było zobaczyć i usłyszeć podczas występów! Jak się okazało, najwięcej było miłośników muzyki, którzy swoim wokalnym talentem zdobyli uznanie publiczności. Usłyszeliśmy wykonania znanych piosenek w aranżacji naszych uczniów. Wielu z nich fantastycznie naśladowało polskie i zagraniczne gwiazdy. Muzyka to także gra na instrumencie i tu również znalazły się osoby, które zagrały wybrane utwory na gitarze ,organach i flecie. Były pokazy akrobatyczne, popisy recytatorskie a także popisy kulinarne w postaci mega fantastycznych kolorowych kanapek. Nie zabrakło sporej dawki humoru, a to za sprawą skeczy, które rozbawiły publiczność do łez. Popisy taneczne- to jedna z ulubionych prezentacji naszych uczniów. Niektórzy z nich przygotowywali występy indywidualne, popisując się nie tylko zwinnością i gibkością swojego ciała, ale także wymyśloną przez siebie choreografią.

Każdy występ wymagał odwagi i przygotowania, dlatego wszyscy uczestnicy tegorocznego konkursu Mam Talent zostali nagrodzeni.

Gratulacje !!!!

(szerokość: 375 / wysokość: 666) (szerokość: 375 / wysokość: 666)

(szerokość: 375 / wysokość: 666) (szerokość: 375 / wysokość: 666)

E.R