„UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ"

04.04.2018 roku w Legnicy odbył się XIV Konkurs dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć"  pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agaty Kornhauser – Dudy.

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w tym konkursie, którego celem jest propagowanie bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży w bardzo szerokim aspekcie, oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i proekologicznych.

W kategorii klas I – III reprezentowały nas młode ratowniczki:  Natalia Janczyńska, Oliwia Kitlińska, Zuzanna Kopczyńska, uczennice z klasy III b, które zajęły  wysokie IV miejsce.

Wśród klas starszych naszą szkołę reprezentował zespół z klasy V c w składzie: Hanna Sikora, Natalia Roznowska i Bartosz Górnicki, którzy zajęli VI miejsce na 18 drużyn w swojej kategorii wiekowej. GRATUJ UJEMY i życzymy następnych sukcesów.

(szerokość: 375 / wysokość: 666) (szerokość: 375 / wysokość: 666)

(szerokość: 375 / wysokość: 211) (szerokość: 375 / wysokość: 211)

E.R