(szerokość: 460 / wysokość: 206)W marcu odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Brało w nim udział 75 uczniów z naszej szkoły oraz prawie 12  tysięcy z całej Polski. Nasi uczniowie osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym oraz pozostałym odważnym uczniom, którzy brali udział w konkursie:) Organizacją konkursu i przygotowaniem do niego uczniów zajmują się szkolne matematyczki - Marzena Rudzka-Kupczyńska, Justyna Dziubak-Sobiechowska i Violetta Gachowska.
         Poniżej prezentujemy pierwszą trzydziestkę na każdym poziomie. Pozostałe wyniki znajdują się u opiekunów.

(szerokość: 588 / wysokość: 411)(szerokość: 211 / wysokość: 224)

(szerokość: 211 / wysokość: 224)                     (szerokość: 513 / wysokość: 95)

ROZDANIE NAGRÓD - ZDJĘCIA