Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

13 kwietnia odbył się już po raz jedenasty Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Chojnowie. Wzięło w nich udział ponad 40 śpiewających uczniów z klas II – VII ze szkół podstawowych z Chojnowa, Okmian, Starego Łomu, Rokitek, Niedźwiedzic, Budziwojowa oraz Krzywej. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczennic: Emilia Kopczyńska z kl. V a, Anastazja Chrzanowska z kl. V a, Monika Kucyk z kl. V b, Magda Zajdel z kl. V b, Debora Luberda z kl. VI c, Martyna Merunowicz z kl. VI c oraz Salma Rabeei z kl. VII a. Dwóm naszym wokalistkom udało się „wyśpiewać" nagrody – Salma Rabeei zdobyła I miejsce w kategorii kl. VI i VII, zaś Anastazja Chrzanowska otrzymała wyróżnienie w kategorii kl. IV i V. Gratulujemy wszystkim udanych występów, a Salmie i Anastazji - zdobytych laurów!

zdjęcia w galerii