Spotkanie z pielęgniarką

Zdrowie dotyczy nas wszystkich. Dbając o siebie, dajemy przykład innym- rodzinie, znajomym. Zgodnie z tygodniowym tematem "Dbajmy o nasze zdrowię" wychowawczyni grupy zorganizowała spotkanie ze szkolną pielęgniarką. Na spotkaniu dzieci uzyskały wiele cennych informacji związanych z prawidłowym odżywianiem, odpowiednią higieną itp. Każdy z uczestników zajęć miał za zadanie stworzenie prawidłowego sniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji zgodnie z tym czego dowiedzieli się na zajęciach.  Dzieci chętnie brały udział w zajęciach.

wychowawca grupy

Aleksandra Korba