Odwiedziny w Żłobku Miejskim w Chojnowie

(szerokość: 375 / wysokość: 500)   W każdy wtorek w Żłobku Miejskim w Chojnowie odbywają się "literackie wtorki". Dnia 17 kwietnia przedstawicielki świetliczaków z klas Ic i Ia odwiedziły maluszki w celu przeprowadzenia zajęć dla najmłodszych, skupiając się na połaczeniu czytania z zabawą.  W scenariuszu zajęć znalazły się wiersze  takie jak: " Jedzie pociąg z daleka", " Stary niedźwiedź mocno śpi", " Mam chusteczkę hawtowaną" oraz " Mucha u lekarza". Wszystko to zostało przeplecione śpiewaniem z elementami zabawy. Dzieci były zachwycone, wspólnie ze starszymi koleżankami z naszej szkoły  chętnie uczestniczyły w zabawach. W ramach podziękowania dziewczynki otrzymały z rąk maluszków piękne magnesy ze zdjęciem żłobka. Dziękujemy bardzo za współpracę !

wychowawca

Aleksandra Korba

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

E.R