VI MIĘDZYSZKOLNA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO DLA KLAS 4-7

20 kwietnia odbyła się w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie VI Międzyszkolna Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego dla klas 4-7. W Olimpiadzie wzięło udział 96(szerokość: 750 / wysokość: 562) uczniów z 10 szkół podstawowych tj. SP Rokitki, SP Okmiany, SP Krzywa, SP Budziwojów, SP Niedźwiedzice, SP Stary Łom, SP1 Złotoryja, SP4 Bolesławiec oraz SP4 Chojnów i SP3 Chojnów. Podczas testu pisemnego uczniowie musieli wykazać się znajomością gramatyki i leksyki języka angielskiego i niemieckiego.

Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów – 10 osób pisało test z języka angielskiego i dwie osoby zmierzyły się z testem z języka niemieckiego.

Nasi uczniowie osiągnęli w tej olimpiadzie bardzo dobre wyniki:

język angielski

klasy IV – Borys Kaszubowski- wyróżnienie

klasy V - Marcel Sobiechowski  - I miejsce

Kaja Krakowska – wyróżnienie

klasyVI – Hubert KupczyńskiIII miejsce

Stanisław HenśIII miejsce

klasy VII – Klaudia Śliwiany - I miejsce

Mikołaj Wołoszyn III miejsce

język niemiecki

Maja Marysiewicz z klasy VI b zdobyła I miejsce.

(szerokość: 720 / wysokość: 960)więcej zdjęć w galerii

Oprócz wyżej wymienionych osób, w konkursie brali udział - Marcel Guściora z klasy 4, Karol Babij z klasy 5, Aleksandra Wolska i Natasza Bogacka z klasy 6.

Serdecznie gratulujemy!!!

Podziękowania dla opiekunek - Anety Czapskiej, Sabiny Kaszowskiej i Aliny Kozubskiej.