SPOTKANIE AUTORSKIE W MBP W CHOJNOWIE

(szerokość: 190 / wysokość: 142)W ramach obchodów XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w dniu 8 maja 2018 r. uczniowie klas: II a i II c wraz z wychowawczyniami i bibliotekarką udali się do MBP w Chojnowie na spotkanie autorskie z Joanną Chmielewską. Podczas imprezy pisarka czytała fragmenty „Ręcznikowca", „Muszli". Opowiadała o drodze rękopisu od pisarza do czytelnika. Przybliżyła rolę grafika, redaktora, wydawcy, korektora podczas powstawania książek. Pod koniec spotkania uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań, a także zakupić wybrane przez siebie pozycje i zdobyć dedykację pani Joanny Chmielewskiej. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

Dziękujemy za zaproszenie p. dyrektor B. Landzberg i pracownikom MBP w Chojnowie.

Szkolny koordynator:    Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii  E.R  foto. E.R