Konkurs plastyczny na zaprojektowanie

odznaki dla „Korczakowca Juniora" rozstrzygnięty!

9 maja zostały wręczone nagrody w zorganizowanym przez Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień Konkursie plastycznym na zaprojektowanie odznaki dla „Korczakowca Juniora". Przypomnijmy, że wzięło w nim udział 32 uczniów z klas I – III. Pod koniec marca komisja wybrała 3 najciekawsze prace i to internauci odwiedzający stronę internetową naszej szkoły zadecydowali, jak ukształtowały się ostateczne wyniki. Głosowanie online trwało do końca kwietnia i cieszyło się dużym zainteresowaniem, a jego rezultaty przedstawiają się następująco:

I miejsce zdobyła Magdalena Dziembulak z klasy II c. Praca Magdy otrzymała prawie 300 głosów! Na II miejscu znalazł się Dominik Konarski z klasy I b, zaś III miejsce przypadło Julii Rychlińskiej z klasy III b. Gratulujemy!

Projekt odznaki wykonany przez Magdę posłuży jako wzór dla prawdziwej odznaki dla „Korczakowca Juniora", która zostanie przyznana na zakończenie roku szkolnego uczniom z klas I – III.

Aneta Czapska

(lider Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień)

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

I m.