XVI Regionalny Konkurs Plastyczny

i Fotograficzny „Moja Mała Ojczyzna"

Z przyjemnością informuję, że laureatami XVI Regionalnego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „Moja Mała Ojczyzna" zostali następujący uczniowie z naszej szkoły.

Martyna Płomińska - kl. VI d

Angelika Warzocha – kl. VI d

Uczennice wcześniej brały udział  w szkolnym konkursie fotograficznym pn. „Miejsca Pamięci Narodowej – Chojnów i okolice".

Cel konkursu:

- popularyzacja piękna regionu legnickiego, najciekawszych zakątków przyrody, pejzaży,

ciekawych miejsc rekreacji i wypoczynku oraz zabytków i obiektów danej miejscowości lub związanych z nią wydarzeń historycznych

Otwarcie wystawy, wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas  imprezy z okazji Dnia Dziecka , które rozpoczyna się od 10:30 na legnickim rynku- 1 czerwca.

E.R

Informacja organizatora:

Około godziny 11:30-12:15 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród oraz wystawa pokonkursowa konkursu „Moja Mała Ojczyzna" w Akademii Rycerskiej w Legnicy w sali maneżowej przy ul. Chojnowskiej  2.

Zapraszamy również na imprezy w godzinach od 10:30-15:30 zapewniamy wiele atrakcji, gier, zabaw, konkursów, wielką loterię fantową z losowaniem nagród specjalnych (m.in. rowery, tablety, aparat).

Prosimy o niezawodne przybycie laureatów z opiekunami. Informacje pod numerem telefon (76) 724-51-09