MISTRZ  SZKOŁY SP 4

W WARCABACH KLASYCZNYCH WYŁONIONY!!!

Na podsumowanie roku szkolnego odbyły się szkolne rozgrywki w warcabowe tytuł „MISTRZA  SZKOŁY W WARCABACH KLASYCZNYCH"

Wyniki:

I miejsce       -     Anna Tersa

II miejsce     -     Michał Gurgul

III miejsce   -     Julia Grzech

IV miejsce    -     Julia Wiśniewska

V miejsce      -     Przemysław Karnacz

Tytuł „Mistrza Szkoły w Warcabach klasycznych" otrzymała Anna Tersa.

Kilka słów o „Kółku warcabowym" w roku szkolnym.

Sportowy raport z 2017 roku przyniósł naszej szkole wiele chluby! Podczas Gali podsumowującej Powiatowe Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi nagrodzone zostały najlepsze kluby, szkoły oraz gminy biorące udział w rywalizacji. Kółko warcabowe" zdobyło zaszczytne III miejsce na 14 szkół podstawowych. Jesteśmy w gronie najlepszych! Nasi warcabiści swoim talentem, własną ciężką pracą i coraz lepszymi wynikami osiągnęli w roku szkolnym niesamowicie wysokie miejsca na szczeblu zarówno powiatowym, strefowym jak i wojewódzkim. Przywoziliśmy z turniejów medale złote, srebrne, brązowe i puchary. „Potwierdza to wynik  XVIII Finału Dolnośląskiego w Warcabach Stupolowych". Nadmieniamy, iż tam startują najlepsi z całego województwa, którzy jeżdżą na zawody ogólnopolskie i międzynarodowe. Nic dziwnego – trzy puchary za IV miejsca  w różnych kategoriach wiekowych to duży sukces. Byliśmy bardzo dumni!!! .Jako reprezentanci powiatu legnickiego doskonale wywiązaliśmy się z zadania.

Wszystkim warcabistom serdecznie gratuluję !!!!!

Bożena Szarek

Opiekun „Kółka warcabowego"

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

(szerokość: 375 / wysokość: 667) (szerokość: 375 / wysokość: 667)