UROCZYSTE   ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W ŚWIETLICY SP 4

(szerokość: 375 / wysokość: 210)Świetliczaki z niecierpliwością wyczekiwały  końca roku .W środę  20 czerwca br. we wszystkich grupach świetlicowych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w świetlicy. Nadszedł czas podsumowania wszystkich działań. Dzieci przebywające w świetlicy przez cały rok nie tylko oddawały się zabawie, ale brały także udział w różnych formach zajęć: edukacyjnych, sportowych, czytelniczych, plastycznych. Uczyły się odpowiedzialności, rozwijały swoje zainteresowania, kształtowały charakter. Za zaangażowanie i czynny udział w zajęciach świetlicowych świetliczaki otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dużą niespodzianką były dyplomy za udział w MegaMisji. Następnie wychowankowie świetlicy wystąpili  w części artystycznej,  podczas której zaprezentowali swoje zdolności wokalne, recytatorskie , taneczne, kabaretowe, pokaz gimnastyki akrobatycznej. Wychowawcy świetlicy pragną także podziękować wszystkim Rodzicom za współpracę, dobre serce i życzliwość. Życzymy wszystkim bezpiecznego i przyjemnego odpoczynku, ciepłych, radosnych i  bezpiecznych wakacji.

(szerokość: 375 / wysokość: 666) (szerokość: 375 / wysokość: 666)

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)