Bal karnawałowy w klasach I- III

Karnawał to wspaniała tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

(szerokość: 375 / wysokość: 249)W piątek 5 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się długo oczekiwany bal dla klas I-III.

Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie przystrojoną bajkowymi postaciami, łańcuchami, światełkami i balonami. Za  przygotowane dekoracji odpowiedzialne były p. Aneta Gac oraz p. Marzena Kazieczko.

Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w bohaterów z kreskówek i bajek.(szerokość: 375 / wysokość: 249)

Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił zespół muzyczny, który grając największe przeboje nikomu nie pozwolił się nudzić . Były pociągi, kółeczka, węże i tańce w parach. Podczas pląsów było kolorowo i wesoło, a uśmiechy nie znikały z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Choć wszyscy uczestnicy „ zaczarowanej krainy" wspaniale się bawili, a tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy szybko upłynął . Na pewno tegoroczny bal będzie dla wszystkich niezapomniany . Z niecierpliwością czekamy na kolejne karnawałowe szaleństwo.

Wychowawczynie klas:

Marzena Kazieczko

Aneta Gac

(szerokość: 375 / wysokość: 562) (szerokość: 375 / wysokość: 562)
  (szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 249)
  (szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)
   BAL KARNAWAŁOWY KLAS I
  WIĘCEJ ZDJĘĆ Z BALU KLAS I-III