We wrześniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Wójta Gminy Chojnów. Najlepsi uczniowie ze szkół gminnych oraz miejskich, ale mieszkający w gminie otrzymali nagrodę za osiągnięcia w poprzednim roku szkolnym. Naszą szkołę reprezentowała duża grupa uczniów. Stypendia za wyniki w nauce otrzymali:
Julia Kasprzak, Kacper Guściora, Maciej Kućko, Wiktoria Rybczyńska, Eliza Laskowska, Hubert Kupczyński, Debora Luberda, Julia Wiśniewska, Magdalena Zajdel, Natalia Anioł, Emilia Kopczyńska, Wiktor Cieśla, Dariusz Porczak, Wojciech Marciniszyn, Patrycja Marciniszyn, Ada Urbańska, Aleksandra Bielak, Oliwia Kupiec, Patrycja Skuła, Aleksandra Wolska, Karolina Demiańczuk, Mateusz Kłusek.
W gminie Miłkowice stypendium otrzymał uczeń naszej szkoły Marcel Sobiechowski.
Oprócz stypendiów za wyniki w nauce troje naszych uczniów otrzymało stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe:
Eliza Laskowska, Hubert Kupczyński, Mateusz Kłusek.

więcej na:   www.gmina-chojnow.pl

zdjęcia: gmina-chojnow.pl