30 września - Dzień Chłopaka!

W tygodniu przed  tym dniem dziewczyny z każdej klasy przygotowały dla chłopaków mały upominek, coś słodkiego lub zwariowane gry. W każdej klasie to małe święto było obchodzone inaczej.
Wiktoria Łuczkowiec, 6c

klasa 6b

DZIEŃ CHŁOPAKA W VII C

Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka w piątek 28 września klasa VII c udała się na pieszą wyprawę do Konradówki. Tam czekał na nas przygotowany przez rodziców (szerokość: 750 / wysokość: 562)poczęstunek w postaci sałatek i napojów. Mieliśmy też okazję grillować i skosztować pysznych kiełbasek. Oczekiwanie na posiłek dziewczyny wykorzystały na złożenie kolegom z klasy życzeń oraz wręczenie im upominków, które wzbudziły ogólną wesołość - były to mini modele samochodów oraz słodki akcent w postaci czekolad i lizaków. Pogoda dopisała, więc czas spędzony na świeżym powietrzu wykorzystaliśmy na grę w siatkówkę, piłkę nożną oraz inne wspólne zabawy. Ten dzień można z pewnością zaliczyć do udanych. Dziękujemy Konradówce za gościnę oraz rodzicom za przygotowanie wszystkich atrakcji!

klasa 7c

6c na ognisku

Jak co roku pani Małgosia zabrała naszą klasę VI c na ognisko do Michowa. Przyjemnie spędzaliśmy tam czas, grając w siatkówkę, piekąc pianki i kiełbaski oraz grając w ganianego.  Następnie poszliśmy na boisko grać w zbijaka, ćwiczyć na siłowni i robić fikołki. W drodze powrotnej zmęczenie nam nie przeszkodziło i biegaliśmy, skakaliśmy i śpiewaliśmy radośnie. Wróciliśmy do domu z wielkim uśmiechami na twarzach. Można uznać, że dzień był udany.

Hokus, pokus, czary, mary nie ma szkoły - są wagary !

Kaja Krakowska kl. VIc

(szerokość: 750 / wysokość: 1000)  (szerokość: 750 / wysokość: 1000)

klasa 5c                                                                                                 klasa 5d

(szerokość: 750 / wysokość: 1000)  (szerokość: 750 / wysokość: 1333)