Bezpieczeństwo ponad wszystko,
       czyli wizyta Policjantów u najmłodszych uczniów SP4!

(szerokość: 375 / wysokość: 210)Jak co roku, wczesną jesienią naszą szkołę odwiedzają panowie policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie. Dlaczego właśnie teraz? Odpowiedź jest prosta- początek roku szkolnego to idealny moment by zapoznać tych najmłodszych oraz przypomnieć nieco starszym jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują na drodze, w szkole, w domu oraz w różnych sytuacjach życia codziennego. Na zaproszenie pani Bożeny Szarek próg świetlicy przekroczyło trzech umundurowanych funkcjonariuszy z fantastyczną ideą wpojenia w młode główki bardzo ważnych reguł zachowania- pan Dariusz Pawlik z Inspekcji transportu drogowego, młodszy aspirant pan Sławomir Nowak oraz aspirant sztabowy pan Piotr Demiańczuk.

(szerokość: 375 / wysokość: 210)Dzieci miały okazję obejrzeć filmy edukacyjne z sierżantem Pollym na czele, popisać się własną wiedzą oraz zdobyć nagrody za trafne odpowiedzi w quizie pytań zadawanych przez panów policjantów. Pierwszoklasiści z klas IB i ID wraz z drugoklasistami uczęszczającymi do świetlicy szkolnej, wykazali się jasnością umysłu, bystrością oraz umiejętnościami praktycznymi. (szerokość: 375 / wysokość: 210)Nasze pierwszaki otrzymały jeszcze jeden prezent za wzorowe zachowania podczas lekcji bezpieczeństwa- miały niecodzienną okazję usiąść w wozie policyjnym z Inspekcji transportu drogowego oraz w samochodzie osobowym, który przebył już wiele patroli policyjnych.

Na zakończenie w ramach podziękowania pierwszaki wręczyły przybyłym gościom kwiaty wraz ze słodkim podarunkiem. Serdecznie dziękujemy z nadzieją na kolejną wizytę!

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
  (szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
   Więcej zdjęć w galerii           E.R