WYCIECZKA KLAS I a i I c DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

(szerokość: 375 / wysokość: 250)5 października uczniowie klasy I a – wych. A. Barszczyk i I c – wych. M. Kazieczko
zawitali do Wioski Indiańskiej Wokini w Ostaszowie k/ Przemkowa.
  We wnętrzu indiańskich namiotów mieliśmy okazję poznać życie i kulturę Indian Równin Ameryki Północnej w XVIII – XIX wieku. Mogliśmy także poczuć się prawdziwymi Indianami podczas nauki strzelania z łuku. Wspaniała pogoda i dobre humory towarzyszyły również podczas indiańskich gier i zabaw, a na głodnych odkrywców indiańskich przygód czekały pieczone kiełbaski. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w mini zoo, gdzie z bliska można było zobaczyć różne zwierzęta, ale chyba największe wrażenie zrobił na uczestnikach struś. Po tak wielu atrakcjach, troszkę zmęczeni, ale zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do Chojnowa.

A.  Barszczyk

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

Więcej zdjęć w galerii                                      E.R

czytaj nowego "Zlepka" (szkolne media - aktualności)