„PRZYJACIELSKI  KODEKS"

W naszej świetlicy szkolnej dzień zaczynamy od wprowadzania miłej i życzliwej atmosfery, która towarzyszy nam przez cały dzień. Tutaj zawiązują się przyjaźnie między klasowe, uczniowie pomagają sobie w sytuacjach wynikających z życia w szkole oraz  spędzają dużo czasu razem. Staramy się aby każde dziecko uczęszczające do świetlicy szkolnej, czuło się w pełni akceptowane, radosne i zadowolone.  Dlatego też   „świetliczaki"  stworzyły swój własny „PRZYJACIELSKI KODEKS" w którym zawarte zostały wszystkie dla nich „ważne sprawy". Cała nasza grupa zgadza się  w stu procentach z kodeksem i obiecuje, że będzie go przestrzegać.

Małgorzata Kozioł

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)