SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARTĄ FOX W MBP W CHOJNOWIE

(szerokość: 375 / wysokość: 281)W dniu 18 października 2018 r. uczniowie klasy VII b wraz z bibliotekarką udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie na spotkanie autorskie z powieściopisarką młodzieżowych bestselerów Martą Fox. Książki pisarki od kilku lat znajdują się na pierwszym miejscu w rankingach czytelniczych. Marta Fox – to nie tylko powieściopisarka, ale eseistka i poetka, pochodząca z Katowic. Wydała 50 książek (powieści, opowiadania, eseje, wiersze). W swoich książkach porusza sprawy płci, dojrzewania młodzieży, pisze o problemach dzieci z nadwagą, niedoborem wagi. Pisarka czytała uczniom ciekawe fragmenty dwóch powieści. Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań. Na zakończenie podpisywała książki, a chętni uczniowie wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

Dziękujemy za zaproszenie p. dyrektor B. Landzberg i pracownikom MBP w Chojnowie.

Szkolny koordynator:    Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

zdj. i wst. E.R