Wymiana uczniów z innych krajów

       Tego roku Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie zorganizował happening na naszym chojnowski rynku. Rozpoczął się Festiwal Wielokulturowości organizowany pod hasłem " Między kulturami z otwartymi oczami. Baw się razem z nami". Do Chojnowa przyjechało wielu uczniów z innych krajów. Były tam atrakcje takie, jak stragany z rękodziełem, pyszne jedzenie i wielokulturowa muzyka oraz tańce - w tym członkowie Łemkowskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Kyczera". Tańczono też popularną "Belgijkę".
       Klasa VIc z naszej szkoły wybrała się, żeby podziwiać tańce i muzykę.  Niektórzy z nas kupili rękodzieło i poczęstowali się jedzeniem. Można było tam spotkać uczniów z całego Chojnowa i okolic. 
         Dzięki tej akcji uczniowie z innych krajów mogli poznać nasz kraj, jego kulturę, obyczaje i język. Polacy zapoznali się z innymi kulturami.
Wiktoria Łuczkowiec, 6c

(szerokość: 750 / wysokość: 422)

(szerokość: 750 / wysokość: 422)

(szerokość: 750 / wysokość: 422)
zdjęcia- Wiktoria Łuczkowiec


DRODZY RODZICE PROSIMY O CODZIENNE KONTROLOWANIE ZAPISÓW W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM W KTÓRYM ZAMIESZCZANE SĄ INFORMACJE I ZADANIA PRZYGOTOWANE DLA UCZNIÓW. DYREKTOR I NAUCZYCIELE
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie