BŁYSKAWICZNY KONKURS „ZNAM MIKOŁAJKA"

Od października rozpoczęły się  błyskawiczne konkursy czytelnicze,  przeprowadzane przez naszą grupę z klasy V d. Zespół bierze udział w konkursie #cojaczytam"!. Naszym zadaniem jest przygotowanie kampanii promującej czytelnictwo. Jednym z działań są błyskawiczne konkursy czytelnicze. W tym tygodniu 26.10.2018 r. uczniowie z klas czwartych licznie się stawili w czytelni. Przygotowaliśmy drugi konkurs dotyczący znajomości wiedzy z książki pt. „Mikołajek".  Szyfrogram był trudny, ale zwycięzca do końca długiej przerwy został wyłoniony. Został nim Łukasz Mazurkiewicz z kl. IV c.  Gratulujemy i zapraszamy na kolejne konkursy.

Zapraszamy na naszą stronę na portalu społecznościowym Facebook : Zobacz

Zespół uczniów z kl. V d z opiekunem E. Rusiecką