PROMOCJA CZYTELNICTWA

Spotkanie w "Bajkolandii"

„Pierwsze wypożyczenia"

#cojaczytam"

Na   spotkaniach Koła Przyjaciół Biblioteki nauczyłyśmy się jak wypożyczać książki, przygotowałyśmy zakładki z napisem „#cojaczytam, puzzle, zagadki, kolorowanki. W dniu 31 października 2018 r. do czytelni na nasze zaproszenie przyszła  klasa I c z wych. p. M. Kazieczko. Przeprowadziłyśmy konkursy, zgadywanki,  a przede wszystkim, czytałyśmy z podziałem na role ciekawą książeczkę o zwierzątkach. Dzieci pięknie odpowiadały i w nagrodę otrzymały zakładki.

Po odegraniu scenek jak należy wypożyczać i zachować się w bibliotece,  nasi młodsi koledzy i koleżanki poznali zasady korzystania z czytelni i wypożyczalni. Przeszkolone przez bibliotekarkę wypożyczyłyśmy pierwszakom książki. Działając w Kole Przyjaciół Biblioteki, poznajemy pracę bibliotekarza i już wiemy, że to nie tylko wypożyczanie książek!

Zapraszamy na naszą stronę na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/

Zespół uczniów z kl. VI c i opiekun Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej w galerii   E.R