Dla Ciebie, Polsko!

  (szerokość: 225 / wysokość: 225)

11 listopada - w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 przygotowali dla mieszkańców Chojnowa koncert pt: „Dla Ciebie, Polsko!".

Na scenie MOKSiRu rozbrzmiewały pieśni legionowe, powstańcze, które towarzyszyły rodakom podczas walki zbrojnej. Wykonywał je szkolny chór „Allegro". Pieśni przeplatane były wspomnieniami o bohaterach i ich przeżyciach w tamtych dniach. Uczniowie z klas VIII oraz VI przypomnieli wzruszający list Józefa Piłsudskiego do żony, a także wydarzenia z okopów, które zapamiętali zwykli żołnierze.

Niezwykle ciekawie zaprezentowały się Mażoretki oraz zespół taneczny w układzie choreograficznym z biało-czerwonymi wstążkami.

Na zakończenie głośno, radośnie i prawdziwie wybrzmiały słowa piosenki „Kocham Cię, Polsko" w wykonaniu najmłodszych uczniów.

Licznie zgromadzeni chojnowianie nagrodzili wykonawców gromkimi i długimi brawami.

 

Program przygotowały wicedyrektorki  p. Anna Denisiak oraz p. Małgorzata Cieśla z nauczycielami p. Marzeną Anton, p. Zenonem Chmielewskim i p. Maciejem Zderskim.


 (szerokość: 730 / wysokość: 410)

 (szerokość: 730 / wysokość: 410)

 (szerokość: 730 / wysokość: 410)

 (szerokość: 730 / wysokość: 410)

 (szerokość: 730 / wysokość: 410)

 (szerokość: 730 / wysokość: 410)

  Więcej zdjęć w galerii      wst. E.R

DRODZY RODZICE PROSIMY O CODZIENNE KONTROLOWANIE ZAPISÓW W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM W KTÓRYM ZAMIESZCZANE SĄ INFORMACJE I ZADANIA PRZYGOTOWANE DLA UCZNIÓW. DYREKTOR I NAUCZYCIELE
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie