ANDRZEJKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Ważnym zadaniem świetlicy szkolnej jest ukazanie uczniom prawidłowych zachowań oraz możliwości dotyczących aktywnego wykorzystania oraz spędzenia czasu wolnego. Można to osiągnąć m.in. poprzez organizowanie zabaw, dyskotek, spotkań. Prawidłowo zaplanowana impreza sprzyja zintegrowaniu zespołu oraz pozostawia po sobie pozytywne wspomnienia dostarczając dzieciom wielu miłych wrażeń.
W piątek zostały zorganizowane w świetlicy andrzejki wypełnione licznymi konkursami, zawodami oraz tradycyjnymi wróżbami.
. Świetliczaki brały czynny udział w przygotowanych przez nauczycieli zabawach i wróżbach m.in.: losowanie kolorów ukrytych pod kubeczkami, ustawianiu butów, magiczny krąg z kostkami, wybieraniu imion, zawodów, zapisanych na sercach, itd. Wszystkiemu towarzyszyło dużo śmiechu, bo każdy miał świadomość, że to tylko zabawa.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Wychowawczynie świetlicy

(szerokość: 375 / wysokość: 667) (szerokość: 375 / wysokość: 667)

(szerokość: 375 / wysokość: 667) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)