Dwoje naszych uczniów osiągnęło ogromny sukces w prestiżowym konkursie zDolny Ślązaczek. Maja Marysiewicz z klasy 7b i Hubert Kupczyński z klasy 7a, minęli etap powiatowy konkursu i zostali jego finalistami. Maja brała udział w konkursie z języka niemieckiego, Hubert z matematyki. Finał odbędzie się w 10 stycznia we Wrocławiu. Nasza szkoła od wielu lat bierze udział w tym właśnie konkursie. Do etapu powiatowego dochodziło wielu uczniów, ale jest to pierwszy od 2003 roku finał z matematyki i pierwszy z języka niemieckiego.  "Zdolnym Ślązaczkom" życzymy powodzenia!