„Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta…"-
poczuj magię Świąt z klasą IB!

Grudzień- bezsprzecznie jeden z najmilszych miesięcy w całym roku, mimo chłodu i pluchy na zewnątrz. To czas, który przypomina jak dużo warta jest serdeczność, życzliwość wobec innych, a także to, że najwspanialsze prezenty, które możemy sprawić innym, ukryte są w naszych sercach. Dla dzieciaków, poza wymienionymi powyżej, a wpajanymi im od najmłodszych lat, istnieje jeszcze jeden argument przemawiający za cudownością owego miesiąca- odwiedziny św. Mikołaja!

Do klasy IB ten „miły, starszy, siwy pan" przesłał nieoczekiwany list z zaproszeniem do wspólnej- klasowej, dobrej zabawy w Stacji Zabawa. Uczniowie ucieszyli się ogromnie, że Mikołaj o nich pamiętał oraz, że zapewnił im takie atrakcje! W mikołajkowym, fantastycznym nastroju udaliśmy się do sali zabaw, gdzie nie brakowało rozrywki- od zajęć z animatorem, przez swobodne figle i wygłupy, po warsztaty i przygotowania świątecznych „sjalmów" oraz słodki poczęstunek. Zadowoleni, z uśmiechem „od ucha, do ucha" powróciliśmy do szkoły.

Mikołajkowe wyjście było pierwszym ze świątecznych akcentów w naszej klasie, ale takich zamierzamy sobie dostarczyć jeszcze wiele. Kilka dni później, chcąc poczuć radość nadchodzących Świąt, wspólnie, przy dźwiękach świątecznych pastorałek, ubieraliśmy klasową choinkę, która obecnie zdobi naszą salę. Zaś przed nami jeszcze wigilijne spotkanie przy stole, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd…

Z tej właśnie okazji- nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najlepsze życzenia- zdrowia, szczęścia, samych pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku oraz uśmiechu, który przezwycięży każde smutki- klasa I b z wychowawcą!

Natalia Halikowska
 (szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)
 (szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)
  Więcej zdjęć w galerii   wst. E.R