Sukcesy naszych uczniów w przedmiotach przyrodniczych

(szerokość: 375 / wysokość: 211)Bardzo cieszą nas sukcesy naszych koleżanek i kolegów z klas siódmych i ósmych, którzy zajęli wysokie, punktowane miejsca w Ogólnopolskim Konkursie MULTITESTz biologii i geografii.

Przedmioty te zawitały do szkół podstawowych wraz z nowymi zmianami w oświacie w ubiegłym roku, są nowe i niekiedy niełatwe do przyswojenia, tym bardziej cieszą nas wszystkie sukcesy i zwycięstwa naszych starszych koleżanek i kolegów.

W Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST z biologii 12 m – ce , dyplom wyróżnienia otrzymała Agnieszka Jakubiak z klasy 8 c.

W Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST z geografiiw kategorii klas siódmych,

12 m – ce, dyplom wyróżnienia w kategorii , otrzymała Eliza Laskowska z klasy 7 a.

W kategorii klas ósmych z geografii:

13 m-ce, dyplom wyróżnienia otrzymał Jakub Jadach z klasy 8 a,

15 m-ce, dyplom wyróżnienia otrzymała Agata Zderska z 8 c,

15 m – ce, dyplom wyróżnienia otrzymała Wiktoria Rybczyńska z klasy 8 c.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom, Pani Bernardzie Mormul i Pani Izabeli Giersok,

E.R