Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka z Chojnowa gościli 21 grudnia 2009r w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, w Urzędzie Wojewódzkim i Dolnośląskim Kuratorium Oświaty.

Uczniowie naszej szkoły już od kilku lat kolędują wraz z Burmistrzem Janem Serkiesem i Dyrektorem Szkoły Elżbietą Borysewicz. Chór szkolny Allegro pod kierunkiem pana Zenona Chmielewskiego zaprezentował tradycyjne i nowe kolędy i pastorałki. Występy dzieci wzbudziły aplauz i uznanie oraz wprowadziły świąteczny nastrój  wśród pracowników Urzedów Wojewódzkich.