Już po raz kolejny uczniowie nasze szkoły brali udział w konkursie kampanii społecznej pod nazwą „Bezpieczniej z prądem" organizowanej przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej prowadzonej przez EnergięPro. Kampania społeczna pn. „Bezpieczniej z prądem" ma na celu przekazywanie wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z energii elektrycznej oraz urządzeń nią zasilanych, ale również możliwościach racjonalnych jej użytkowania. W tym konkursie nasza uczennica Weronika Grudzień zdobyła III miejsce za wykonanie pracy plastycznej na temat: "Wizyta w Krainie Przyjaznej Energii".

Z tej też okazji dnia 22 kwietnia Weronika wraz z całą klasą III c, wychowawczynią Aliną Bijak uczestniczyła w uroczystej gali zorganizowanej w hotelu,, QUBUS'' w Legnicy , gdzie odbierała nagrodę. Całą galę uświetnił program przygotowany przez artystów wrocławskich, który zachwycał swoim występem wszystkich widzów. Program bardzo podobał się dzieciom.Myślę, że udział uczniów w tym konkursie wiele dzieci nauczył oraz poszerzył ich wiedzę o elektryczności i bezpiecznym obchodzeniu się z urządzeniami elektrycznymi.

Alina Bijak

więcej zdjęć w galerii