Witaj Wiosno...

Dnia 22 marca 2011r .Uczniowie kl – Ic ,IIIa , IVa ,IVb ,IVc , Vd  ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Chojnowie przedstawili w Ośrodku Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnym ,,Niebieski Parasol"scenkę słowno-muzyczną pt. Witaj wiosno", która przygotowali pod kierunkiem bibliotekarki p. Urszuli Suchodolskiej. Występ wzbogacił szkolny zespół taneczny „Rytm", którego opiekunkami są: p. Barbara Waganiak i p. Barbara Wiatrowicz. Pensjonariuszom wręczono laurki wykonane przez uczniów klasy III b. Spotkanie z dziećmi przyniosło im wielką radość i zadowolenie.

24 marca 2011 roku mali artyści z SP nr 4 gościli w Przedszkolu nr 1 z tym samym programem. Maluchom również podobał się występ.

W Ośrodku Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnym ,,Niebieski Parasol"

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

W Przedszkolu nr 1

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)