KONKURS „PIEKNIE CZYTAM"

1 kwietnia 2011 r. w bibliotece odbył się szkolny  konkurs „Pięknie czytam"dla klas II i III..

Uczniowie i uczennice biorący udział w konkursie nie znali wcześniej czytanych tekstów. Wykazali się poprawną dykcją, intonacją,  odpowiednim tempem podczas czytania. "

Przed rozpoczęciem konkursu, uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w rozprawie sądowej. Przedmiotem była książka, wobec której wniesiono oskarżenie, że spowodowała poważne szkody pokrzywdzonemu Jasiowi.

Jury podczas żywej dyskusji wyłoniło następujących zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W klasach drugich:

I miejsce – Maciej Saja kl. II b

II miejsce – Hanna Chopkowicz kl. II b

III miejsce – Wojciech Grzyb kl. II a

W klasach trzecich:

I miejsce – Aleksandra Kossakowska kl. III c

II miejsce – Julia Zawadzka kl. III a

III miejsce – Igor Izbiński kl. III b

Wyróżnienia otrzymali:

Filip Krakowski kl. III c i Konrad Witkowski kl. III b

Nagrody zostały wręczone przez wicedyrektora szkoły p. Beatę Kornicką-Miler i członków komisji:  p. Urszulę Suchodolską i p. Bożenę Szarek.

Organizatorzy konkursu: Bernadeta Mormul i Elżbieta Rusiecka

Rozprawa sądowa nad książką

(szerokość: 375 / wysokość: 281)(szerokość: 375 / wysokość: 281)

Zdjęcia uczestników i komisji