Rejonowy konkurs recytatorski dla klas I-III Szkół Podstawowych „Maluchy lubią wiersze" odbył się w dniach:

27.04.11 r. dla klas I – Uczennica naszej szkoły Wiktoria Rutkowska otrzymała wyróżnienie.

28.04.11r. dla klas II

29.04.11r. dla klas III – Marta Sobiechowska zajęła III miejsce w kategorii klas trzecich

Protokół komisji klasy III

Komisja w składzie:  Agnieszka Socha – z-ca dyrektora MCK,  Danuta Szafrańska – bibliotekarz MCK,  Joanna Górecka – nauczyciel nauczania początkowego MCK po przesłuchaniu 26 uczestników w kategorii klas III szkoły podstawowej postanowiło nagrodzić:

1 miejsce Aleksandra Małek Szkoła Podstawowa nr 8 Lubin

2 miejsce Oliwia Doleżek Szkoła Podstawowa nr 14 Lubin