Głośne czytanie w bibliotece szkolnej

Jak co roku w bibliotece realizowany jest program „Cała Szkoła Czyta Dzieciom". W dniach 12 i 13 pażdziernika 2011 roku bibliotekarka p. Elżbieta Rusiecka wcieliła się w postać z bajek - wróżkę i wprowadziła uczniów klas pierwszych w świat baśni czytając im baśń braci Grimm pt. "Śnieżka"w klasie I b i fragmenty książki L. Krzemienieckiej Przygody Krasnala Hałabały w kl. I a i I b. Po wysłuchaniu tekstu uczniowie otrzymali kolorowankę - krasnala. Następnie wróżka zaprowadziła pierwszaków do wypożyczalni, gdzie samodzielnie wypozyczali swoje pierwsze książki.