Szkolny etap konkursu

„Mój własny różaniec – moja modlitwa"

Szkolny etap konkursu różańcowego - wyniki

W miesiącu październiku w naszej szkole został przeprowadzony konkurs na najpiękniejszy różaniec. Dzieci prześcigały się w pomysłach, aby wiernie wykonać to „narzędzie" służące pomocą w modlitwie. Pojawiły się różańce wykonane tradycyjnie z kasztanów, żołędzi, jarzębiny, różnych koralików. Wśród nich były także te które można by określić mianem małych arcydzieł sztuki; wykonane z modeliny, kandyzowanych owoców, czy miedzianego drutu. Specjalnie powołana komisja składająca się z nauczycieli zespołu edukacji wczesnoszkolnej pod przewodnictwem pani Dyrektor Elżbiety Borysewicz, miała trudny wybór, aby 20. Października na specjalnie przygotowanej wystawie dokonać wyróżnienia tych najciekawszych prac spośród 64 wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Do kolejnego etapu, który odbył się 26. Października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie zakwalifikowały się różańce następujących uczniów:

Kl. I-III SP

Dorota Druzga z kl. IB

Jakub Arasim z kl. IIB

Michał Druzga z kl. IIIB

K. IV-VI SP

Bartłomiej Kargul z kl. IVA

Martyna Oleśniewicz z kl. VIA

Angelika Musiał z kl. VID

Szkolne wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie: Fabiola Nalbach (IB), Sara Luszniewska (IB), Zuzanna Guściora (IIA), Kacper Letkiewicz (IIA), Marcel Mazur (IIA), Erwin Jamroz (IIIA), Filip Certa (IIIB)

Miło nam poinformować, że w Finale Konkursu Różańcowego nasi uczniowie 26. Października 2011 r. zdobyli następujące wyróżnienia:

Pierwsze Miejsce w kategorii klas I-III                 Michał Druzga

Wyróżnienie w tej kategorii zdobyli Jakub Arasim i Dorota Druzga.

Wyróżnienia w kategorii klas IV-VI zdobyli Angelika Musiał i Bartłomiej Kargul.

W poszczególnych etapach konkursu wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy.

Ks. Jarosław Górecki

E.R